مردان ناشناس در پاکستان جسد یک دختر معلول را از قبر بیرون کشیده و بر او تجاوز کردند

مردان ناشناس جسد یک دختر نوجوان را در روستای چاک‌کمالای گجرات پاکستان از قبر بیرون کرده و بر او تجاوز کرده‌اند.

عطاالله ترار، معاون دبیرکل حزب مسلم‌لیگ پاکستان، به تاریخ ۶ می در توییتر خود نوشت که در ارتباط به این قضیه ۱۷ مظنون تحت بازجویی قرار دارند.

براساس گزارش‌ها، بسته‌گان این دختر زمانی متوجه این رویداد تکان‌دهنده شده‌ که طبق سنت‌های مذهبی خود یک روز پس از دفن جسد از قبرستان بازدید کرده‌اند.

هنوز مشخص نیست که چند مرد در این قضیه دست داشته‌اند. بربنیاد گزارش رسانه‌های محلی، این دختر نوجوان دچار معلولیت ذهنی و جسمی بوده و روز چهارشنبه، ۴ می، درگذشته است.

جسد این دختر نوجوان یک روز پس از دفن، حدود ۲۰ متر دورتر از قبرستان پیدا شده است. علایم روی جسد، تجاوز جنسی بر او را نشان می‌داده است.

این نخستین رویداد از این‌گونه نیست که در پاکستان رخ می‌دهد. در سال ۲۰۲۱ نیز چند مرد ناشناس اقدام مشابهی را در روستای «مولوی اشرف چندیو» در نزدیکی شهر ساحلی غلام‌الله کرده بودند. در سال ۲۰۱۹، رسانه‌ها رویداد مشابه دیگری را گزارش دادند که در آن گروهی از مردان ناشناس قبر زنی را در منطقه شهر لندی کراچی حفر کردند و بر جسد وی تجاوز کردند. در سال ۲۰۱۱، نیز یک گوربان به نام محمدرضوان اهل ناظم‌آباد شمالی شهر کراچی پس از اعتراف به تجاوز بر ۴۸ جسد زن، بازداشت شد.

دکمه بازگشت به بالا