موج سوم ویروس کرونا؛ هشتمین دوره لیگ کرکت شپگیزه به تعویق افتاد

۸صبح، کابل: اداره کرکت بورد افغانستان اعلام کرده است که هشتمین دور لیگ کرکت شپگیزه به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به تعویق افتاده است.

این اداره روز پنج‌شنبه، بیستم جوزا، با نشر اعلامیه‌ای گفته است، قرار بود که فصل هشتم لیگ کرکت شپگیزه در ماه‌های جون یا جولای سال جاری برگزار شود، اما از آن‌جایی که برخی محدودیت‌ها به دلیل جلوگیری از گسترش موج سوم کرونا از سوی وزارت صحت عامه وضع شده، به تعویق افتاده است.

از سوی دیگر در اعلامیه این اداره آمده است: «ماه گذشته، اداره کرکت بورد افغانستان ابرازنامه علاقمندی برای مالکیت حق امتیاز تیم‌های فصل هشتم لیگ شپگیزه را اعلام کرد که تعدادی از تاجران ملی درخواست‌های علاقه‌مندی خود را نیز با اداره شریک ساختند.»

اداره کرکت بورد تصریح کرده است، از آن‌جایی که این اداره می‌خواهد تعداد زیاد تاجران در فصل هشتم لیگ کرکت شپگیزه سرمایه گذاری کنند، پروسه پیدا کردن سرمایه گذاران را تمدید می‌کند.

این اداره هم‌چنان افزوده که در تلاش است تا روند تشخیص دارنده‌گان حق امتیاز تیم‌ها را تسریع ببخشد و مالکان تیم‌های این فصل را زودتر مشخص کند تا آنان برای بازاریابی و آماده‌سازی تیم‌های‌شان وقت بیش‌تری داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا