نرم‌افزار جدید «حقیقت App» به بازار آمد – طنز

موسی ظفر

این روزها نرم‌افزارهای زیادی به بازار آمده‌اند که چهره مردم را پیرتر و یا جوان‌تر از آن‌چه هستند می‌سازند، قیافه اولاد آینده مردم را پیش‌بینی می‌کنند یا مثلاً از روی حساب فیس‌بوکی مردم تشخیص می‌دهند که در سال ۲۰۲۴ از کدام نوع چرب استفاده می‌کنند. تحقیقات ما در این زمینه نشان می‌دهد که تمام این نرم‌افزارها تقلبی هستند و فقط برای دزدی اطلاعات مردم ساخته‌ شده‌اند. نرم‌افزار فیس‌اپ که جدیداً مد شده است، اصلاً جالب نیست. عکس شما را می‌گیرد و لب‌ ولوچه شما را کشال می‌کند تا شما را پیرتر نشان دهد. شما بدون نرم‌افزار نیز می‌توانید خودتان را پیرتر ببینید. دو روز خبرهای افغانستان را به دقت بشنوید و کشتار و ‌بی‌رحمی و بی‌قانونی را جدی بگیرید، روز سوم دوازده سال پیرتر می‌شوید. کجای این نیاز به نرم‌افزار دارد؟

در کنار تمام نرم‌افزارهای تقلبی، اما یک نرم‌افزار دیگر به اسم «حقیقت App» به بازار آمده است که کاملاً اصلی است و هیچ نوع دزدی دغلی ندارد. این نرم‌افزار را یک شرکت آلمانی طراحی کرده و تا حال توسط هشت‌صد هزار نفر در سراسر جهان استفاده شده است.

استفاده از حقیقت‌اپ خیلی ساده است. وقتی برنامه را باز کنید، یک فضای خالی برای نوشته باز می‌شود که شما می‌توانید در آن چند جمله بنویسید. نرم‌افزار جملات شما را تحلیل می‌کند و حقیقت نهفته در پشت آن جملات را با توصیه‌های لازم به شما تحویل می‌دهد.

هفته‌نامه هشت شب چند جمله معروف از سیاستمداران مطرح افغانستان را در حقیقت‌اپ بارگذاری کرده است تا دقت و درستی این نرم‌افزار را امتحان کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن