نیروهای امنیت ملی یک گروه چهار نفری آدم‌ربایان را در غرب شهر کابل بازداشت کردند

۸صبح، کابل: ریاست عمومی امنیت ملی با نشر خبرنامه‌ای گفته است که چهار نفر از آدم‌ربایان را از مربوطات ناحیه سیزدهم شهر کابل بازداشت کرده‌اند و دو نفر را نیز از چنگ این گروه نجات داده‌اند.

در این خبرنامه که روز جمعه بیست‌ویکم جدی نشر شد، آمده است که خیرمحمد فرزند جان محمد و حاجی ‌محمدحسین فرزند جان‌علی توسط چهار نفر از افراد مسلح اختطاف شده بودند و در داخل یک چاه  نگه‌داری می‌شدند که در یک عملیات نیروهای قطعه خاص ریاست عمومی امنیت ملی از چنگ آنان آزاد شدند.

ریاست عمومی امنیت ملی از این آدم‌ربایان به نام‌های اسحق فرزند قاسم علی، محمدآجان فرزند محمدجان، عبدالعلیم فرزند محمدجان و مولاداد فرزند حسین‌داد نام برده است که اکنون در بازداشت امنیت ملی به سر می‌برند.

از نزد این افراد یک میل کلاشینکوف و ۱۷ فیر مرمی، یک جوره پلیت موتر، دو متر زنجیر و پنج عدد قفل به دست آمده است.

این در حالی است که وزارت امور داخله فهرست نام‌های افراد مخل امنیت، قطاع‌الطریق و بی‌اعتنا به قانون را در شهر کابل به تازه‌گی نشر کرده است و از برخورد جدی پولیس با این افراد هشدار داده است.

این وزارت چهارشنبه گذشته فهرست «نیمه تحتانی حرم جنایت به بالا» در شهر کابل را نیز منتشر ساخت و از افراد شامل این فهرست خواست که برای وضاحت و تصفیه بعضی از موارد به مراکز پولیس در این شهر مراجعه کنند.

دکمه بازگشت به بالا