فهرست بازیکنان تیم ملی کرکت در جام آسیا نهایی شد

۸صبح، کابل: مسئولان کمیته‌ی گزینش بازیکنان تیم ملی کرکت، روز یکشنبه (۱۱سنبله) فهرست بازیکنان رقابت‌های پنجاه آوره‌ی جام آسیا را نهایی ساخت.

بر بنیاد این فهرست اصغر استانکزی، شهزاد محمد، احسان‌الله جنت، جاوید احمدی، رحمت‌شاه، حشمت‌الله شهیدی، محمدنبی عیساخیل، گلبدالدین نایب، راشدخان، نجیب‌الله زدران، مجیب‌الرحمن، آفتاب عالم، سمیع‌الله شینواری، سیداحمد شیرزاد، شرف‌الدین اشرف و وفادار مومند در این بازی‌ها شرکت خواهند کرد.

مسئولان این کمیته گفته‌اند که برای منیراحمد کاکر، بازیکن جوان کشور که از این پیش در تیم ملی کرکت زیر نزده سال بازی می‌کرد نیز فرصت اشتراک در این بازی‌ها داده شده است.

مسئولان کرکت بورد کشور می‌گویند که ملی‌پوشان کرکت تا چهار روز دیگر رهسپار امارات متحده عرب خواهند شد. قرار است رقابت‌های جام آسیا، در دو گروه سه تیمی و با حضور شش تیم آسیایی در پانزدهم ماه سپتمبر سال روان میلادی آغاز شود و تا ۲۸ همین ماه ادامه یابد.

رقابت‌های جام آسیای ۲۰۱۸ را امارات متحده‌ی عربی میزبانی کرده است. قرار است ببرهای آبی‌پوش کشور در نخستین دیدار در برابر سریلانکا و در دومین دیدار به مصاف تیم بنگلادیش بروند.

دیدگاه are closed.