وزارت داخله فهرست ۱۶ متهم دیگر را نشر کرد

۸صبح، کابل: وزارت امور داخله با نشر فهرست ۱۶ نفری از متهمان تحت پی‌گرد پولیس، از آن‌ها خواسته است که به زودترین، فرصت خود را به نزدیک‌ترین حوزه امنیتی پولیس برسانند.
این فهرست که «نیمه‌ی تحتانی هرم جنایت به بالا» نام دارد، امروز چهارشنبه نزدهم جدی نشر شد. وزارت داخله از ۱۶ نفر که تحت پیگرد پولیس قرار دارند، خواسته شده است که به خاطر «وضاحت» و «تصفیه» بعضی موارد، هرچه عاجل‌ خودشان را به نزدیک‌ترین حوزه امنیتی پولیس، فرماندهی پولیس کابل و یا ریاست عمومی مبارزه با جرایم وزارت امور داخله برسانند.
در میان این ۱۶ نفر، یک نامزد انتخابات مجلس نماینده‌گان نیز شامل است. در این فهرست، شمار سلاح و موارد اتهامی این افراد نیز ذکر شده است.
این فهرست در حالی نشر می‌شود که وزارت داخله در اوایل هفته جاری، فهرست ۲۲۲ نفر از افراد تحت پی‌گرد پولیس را نشر کرد و از مردم خواست که با پولیس در اجرای قانون و هم‌چنین بازداشت این افراد همکاری کنند.
وزارت داخله خاطر نشان کرده است که نشر فهرست افراد جنایت‌پیشه «لفّاظی با ملت نیست» و این وزارت در تطبیق قانون جدی است و همه افراد جنایت‌پیشه را به پنجه‌ی قانون می‌سپارد.
هم‌چنان وزارت امور داخله هشدار داده است که به زودی نام‌های تمامی افراد مجرم و زورمندان مافیایی نیمه‌دولتی و سیاسی را فاش می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا