تیم  فوتبال زنان انگلستان ۵ بر ۱ هالند را شکست داد

دو تیم فوتبال زنان هالند و انگلستان در یک دیدار تدارکاتی یورو ۲۰۲۲ به مصاف هم رفتند که تیم فوتبال زنان انگستان ۵ بر ۱ تیم هالند را شکست داد.

این دیدار جمعه‌شب، ۲۴ جون، در ورزشگاه آلند‌رود انگلستان برگزار شد.

در این دیدار که به میزبانی تیم ملی زنان انگلستان برگزار شد، تیم فوتبال هالند در دقیقه ۲۲ توسط لیکه مارتنز به گول دست یافت. ده دقیقه بیش‌تر از این گول نگذشته بود که لوسی برنز گول خورده سفید‌پوشان انگلستان را جبران کرد تا هر دو تیم با نتیجه مساوی راهی رخت‌کن شوند.

در نیمه دوم‌، سفید‌پوشان انگلستان شروع توفانی داشتند و در دقایق نخست این نیمه یک گول پیش افتادند. این پایان کار نبود، تیم فوتبال انگلستان در دقیقه ۷۲ صاحب موقعیت شد و الا تون، این موقعیت را به گول تبدیل کرد. دو دقیقه پس از این گول، لارین هیمپ چهارمین گول را وارد دروازه هالند کرد.

تا دقایق پایانی بازی، بازیکنان انگلستان دست از گول‌زنی ‌برنداشتند و در دقیقه ۹۰ برای بار پنجم دروازه نارنجی‌پوشان هالند را باز کردند تا این بازی با نتیجه ۵ بر ۱ به سود انگلستان پایان یابد.

در پنج بازی گذشته این دو تیم‌، دو بار انگلستان و یک بار هالند پیروز شده و دو بازی دیگر با نتایج مساوی پایان یافته است.

مسابقات یورو ۲۰۲۲ فوتبال زنان قرار است  در ۶ جولای آغاز شود.

در اولین بازی این مسابقات قرار است تیم انگستان در گروه «A» این رقابت‌ها در ورزشگاه اولدترافورد میزبان آسترالیا باشد. تیم فوتبال هالند نیز سه روز پس از این دیدار، در گروه «C» رقابت‌ها در مقابل سویدن بازی خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا