اجساد چهار مرد متهم به آدم‌ربایی در شهر هرات آویزان شد

 ۸صبح، هرات: اجساد چند مرد آدم‌ربا که گفته می‌شود اعضای یک گروه آدم‌ربایی بوده‌اند، در بخش‌های مرکزی شهر هرات از سوی طالبان آویزان شده است.

این افراد صبح روز شنبه پس از درگیری مسلحانه با نیروهای طالبان کشته شدند و سپس جسدهای‌شان در مناطق مرکزی شهر به نمایش گذاشته شد.

عکس‌ها و ویدیوهایی که در شبکه‌های اجتماعی نشر شده، نشان می‌دهد جسدهای آدم‌ربایان در مناطق مستوفیت، چوک گل‌ها و درب ملک شهر هرات، به نمایش درآمده است.

هرچند منابع امنیتی محلی هرات تاکنون در پیوند به شمار دقیق اعضای این گروه آ‌دم‌ربایی معلومات ارایه نکرده‌اند، اما برخی منابع مردمی روایت می‌کنند که دست‌کم سه آدم‌ربا در درگیری با طالبان کشته و یک نفر بازداشت شده است.

به روایت منابع مردمی، اعضای این گروه آدم‌ربایی، پس از ربودن یک تاجر هراتی، در منطقه خواجه‌کله شهر هرات با نیروهای استخبارات طالبان درگیر شدند و فرد ربوده شده از چنگ آنان رها شده است.

پس از تصرف شهر هرات به دست طالبان، این نخستین‌بار است که اجساد آدم‌ربایان و افراد تبه‌کار در این شهر به نمایش گذاشته می‌شود.

طی چند روز گذشته وقوع چند مورد آدم‌ربایی در هرات، نگرانی شدید مردم را از اوج گرفتن دوباره جرایم سازمان‌یافته و آدم‌ربایی در پی داشت.

دکمه بازگشت به بالا