درگیری مسلحانه دو فرمانده در بلخ دو کشته برجا گذاشت

۸صبح، کابل: در نتیجه درگیری میان دو فرمانده در ولسوالی بلخ ولایت بلخ، دو نفر کشته و پنج نفر دیگر زخمی شده‌اند. مسوولان محلی در ولایت بلخ می‌گویند که این درگیری میان افراد حضرت‌شاه مشهور به گرگری و ضیاالحق توفان، فرمانده پولیس محلی چهاربولک ولایت بلخ، به وقوع پیوسته است.

عادل‌شاه عادل، سخنگوی فرماندهی پولیس بلخ، روز چهارشنبه، هژدهم ثور به روزنامه ۸صبح گفت که این درگیری سه‌شنبه‌شب در بازار ولسوالی بلخ میان دو طرف رخ داده است. او علت وقوع این درگیری را وجود خصومت‌های شخصی میان دو طرف عنوان کرد. سخنگوی پولیس بلخ از حضرت‌شاه گرگری به عنوان فرمانده پیشین جهادی و هم‌چنان تفنگ‌دار غیرمسوول نام برد.

به گفته عادل، در نتیجه این درگیری یک نفر از طرفین و یک غیرنظامی دیگر کشته شده‌اند. یک نفر از کشته‌شده‌گان مربوط دسته حضرت‌شاه گرگری است. در این درگیری دو نفر از افراد ضیاالحق توفان و سه نفر از افراد حضرت‌شاه گرگری زخمی شده‌اند.

سخنگوی پولیس بلخ گفت که نیروهای امنیتی شب گذشته وارد عمل شده و درگیری میان دو طرف را پایان دادند. عادل‌شاه توضیح داد که یک هیأت مختلط از بخش‌های مختلف توظیف شده است تا این رویداد را به صورت همه‌جانبه بررسی کند. او تأکید کرد که با عاملان این رویداد به صورت جدی و قانونی برخورد خواهد شد.

 

دکمه بازگشت به بالا