کمیسیون اصلاحات اداری فهرست کارکنان عالی‌رتبه خود را نشر کرد

۸صبح، کابل: کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی به فهرست‌ نشرشده در مورد «وابسته‌گی قومی» شماری از کارکنان عالی‌رتبه این کمیسیون در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داده و با نشر فهرست کارکنان عالی‌رتبه این کمیسیون با مشخصات قومی آن، فهرست‌ نشرشده را رد کرده است.

پس از آن‌که کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی کارکردهای این کمیسیون را روز سه‌شنبه، سیزدهم حمل، با رسانه‌ها شریک کرد، فهرستی شماری از کارکنان بلندرتبه این کمیسیون در رسانه‌های اجتماعی و به ویژه فیس‌بوک نشر و بازنشر شد که نشان می‌داد، بیش‌تر این کارکنان به یک گروه قومی خاص وابسته‌اند.

کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی نشر این فهرست در شبکه‌های اجتماعی را «غرض‌ورزانه و تنها به خاطر برخی از خواست‌ها و منفعت‌‌های شخصی» عنوان کرده است، اما در مورد این‌که کدام مرجع و یا فردی این فهرست را نشر کرده‌اند، چیزی نگفته است.

این کمیسیون امروز چهارشنبه، چهاردهم حمل با نشر آگاهی‌نامه‌ای گفته است که فهرست نشرشده درباره چه‌گونگی وابسته‌گی قومی شماری از کارکنان عالی‌رتبه این اداره را که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، رد و به هدف روشن شدن اذهان عامه، فهرستی از کارکنان عالی‌رتبه خود را نشر می‌کند.

آگهی کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی فهرست نشرشده دربارۀ چه‌گونگی وابستگی قومی شماری از کارکنان عالی‌رتبۀ این…

Posted by ‎کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی‎ on Wednesday, April 3, 2019

این کمیسیون خاطرنشان کرده است که بست‌های خارج رتبه، حکمی‌اند و تابع رقابت نمی‌شوند، اما بست‌های یک و دو رقابتی‌اند و کارکنان عالی‌رتبه فعلی با گذراندن پروسه‌های آزاد رقابتی به این بست‌ها راه یافته‌اند. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن