ضبط ویدیوهای مخفی در یک دانشگاه هند؛ هشت دانشجوی دختر برای خودکشی تلاش کرده‌اند

رسانه‌های هندی گزارش کرده‌اند که در پی ثبت مخفیانه و انتشار ویدیوهایی از حمام یک دانشگاه خصوصی در هند، هشت دانشجوی دختر تلاش کرده‌اند خودکشی کنند.

«اندیا پست» روز شنبه، ۱۸ سپتامبر، گزارش کرده‌ است که نوار ویدیویی حدود ۶۰ دانشجوی دختر در هنگام استحمام، توسط دوربین مخفی ثبت و سپس در انترنت منتشر شده است.

براساس گزارش این رسانه، دوربین مخفی در حمام خوابگاه دخترانه دانشگاه چندی‌گر، واقع در ایالت پنجاب، توسط یکی از دانشجویان دختر نصب شده است. پولیس این دانشجو را بازداشت کرده است و از او بازجویی می‌کند.

مطابق اطلاعات گزارش، دانشجویی که مخفیانه تصاویر و فلم‌های برهنه را ثبت کرده، آن‌ها را برای یکی از دوستانش فرستاده و این ویدیوها در انترنت به‌صورت ویروسی منتشر شده است.

گزارش شده است که پس از انتشار این نوارهای تصویری، هشت تن از دانشجویان نگران، اقدام به خودکشی کرده‌اند. گفته شده است که یکی از آنان فوت کرده و سه تن دیگر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

این رسوایی موجب اعتراض دانشجویان شده و آنان مدیریت دانشگاه را به مخفی کردن این رویداد و عدم مسوولیت‌پذیری متهم کرده‌اند.

در این دانشگاه حدود چهار هزار دانشجو مشغول تحصیل‌اند.

این موضوع اما از سوی پولیس و مسوولان دانشگاه شایعه خوانده شده و وزیر آموزش و پرورش پنجاب از دانشجویان خواسته است که آرامش خود را حفظ کنند.

دکمه بازگشت به بالا