امنیت ملی یک شبکه چهار نفری آدم‌ربایان را از شهر کابل بازداشت کرد

۸صبح، کابل: ریاست عمومی امنیت ملی اعلام کرده است که قطعات ویژه این ریاست با اجرای عملیات هدف‌مند در شهر کابل چهار عضو یکی از «خطرناک‌ترین» شبکه آدم‌ربایی در سطح این شهر را بازداشت کرده‌اند.

طبق اعلام ریاست عمومی امنیت ملی، این چهار نفر از آدم‌ربایان که از ناحیه هفتم شهر کابل بازداشت شده‌اند، در قتل هفت نفر و مجروحیت ۴۲ نفر دست داشته‌اند. ریاست امنیت ملی گفته است که شبکه یاد شده از ۱۱ نفر از دکان‌داران و پیشه‌وران شهر کابل در ناحیه‌های ششم و هفتم این شهر، ۲۰۰ هزار افغانی و چهار هزار دالر امریکایی را به زور و تهدید، گرفته‌اند.

در اعلامیه ریاست عمومی امنیت ملی از این افراد به نام‌های حامد مشهور به چنگیز سرگروه، مطیع‌الله مشهور به قاری معاون شبکه، صدیق‌الله مشهور به صدیق سیاه عضو شبکه و محمداسحاق یاد شده است.

ریاست عمومی امنیت ملی هم‌چنان اعلام کرده است که نیروهای این ریاست به تازه‌گی با اجرای یک رشته خاص و هدف‌مند، شماری از شبکه‌های جرمی را شناسایی کرده‌اند.

به نقل از منبع، عملیات در شهر کابل پس از آن آغاز شده است شماری از باشنده‌گان ناحیه هفتم شهر کابل با شماره‌های پیام‌گیر امنیت ملی نسبت به حضور افراد تفنگ‌دار در محل زنده‌گی‌شان گزارش داده بودند.

ریاست عمومی امنیت ملی گفته است که عملیات نیروهای این ریاست زون مرکز به ویژه در شهر کابل برای مدت نامعلوم ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن