فرمانده پولیس کاپیسا در درگیری با طالبان زخمی و دو تن از نیروهای امنیتی کشته شدند

۸صبح، کابل: جنرال فرید مشعل، فرمانده پولیس ولایت کاپیسا و سه تن از نیروهای امنیتی روز گذشته در ولسوالی نجراب این ولایت و در یک درگیری با جنگجویان طالبان زخمی و دو تن از نیروهای امنیتی کشته شدند.

عبدالشایق شورش کوهستانی، سخن‌گوی فرماندهی پولیس کاپیسا به ۸صبح گفت که جنگجویان طالبان روز گذشته بر دره‌ی «پته»‌ی ولسوالی نجراب این ولایت حمله کردند.  به گفته وی در پی این یورش طالبان، جنرال فرید مشعل، فرمانده پولیس این ولایت جهت دفع این حمله طالبان به این ولسوالی می‌ورد و در جریان درگیری و در نتیجه اصابت یک مرمی از ناحیه شانه زخم بر می‌دارد.

آقای مشعل پس از برداشتن جراحت به شفاخانه بگرام منتقل می‌شود. آن طوری که سخنگوی فرماندهی پولیس ولایت کاپیسا توضیح داد، وضعیت صحی جنرال مشعل بهبود یافته و قرار است تا ساعات دیگر دوباره به وظیفه‌اش در قمندانی پولیس این ولایت بر گردد.

از سویی هم سخن‌گوی فرماندهی پولیس کاپیسا گفت که در نتیجه این حمله طالبان سه نیروهای امنیتی زخمی و دو تن دیگر کشته شدند. او گفت که به جنگجویان طالبان نیز در این حمله تلفات وارد شده که ده جنگ‌جوی طالبان کشته و ده تن دیگرشان زخمی شده‌اند.

گروه طالبان مسوولیت این حمله را بر عهده گرفته است. این گروه ادعا دارد که در کنار زخمی شدن جنرال مشعل، فرمانده پولیس ولسوالی نجراب نیز زخم برداشته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن