شهرداری کابل: حال شیرهای باغ وحش خوب است

۸صبح، کابل: به دنبال نشر عکس‌هایی از چند شیر در حال احتضار، شهرداری کابل اعلام کرده است که حال شیرهای باغ  وحش کابل خوب و مناسب است.

تصاویری که در رسانه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود، چند شیر را نشان می‌دهد که در وضعیت نابسامانی به سر می‌برد و نحیف به‌نظر می‌آید. افرادی که این تصاویر را نشر کرده‌اند، این شیرها را مربوط باغ وحش کابل دانسته و از بی‌توجهی مسوولان این محل تفریحی انتقاد کرده‌اند.

 شهر داری کابل در واکنش به نشر این عکس‌ها در خبرنامه‌ای نوشته است: «امروز در رسانه‌های اجتماعی نوشته‌ای تحت عنوان «در باغ وحش کابل شیرها روز گار مناسب ندارد» و با تصویر باغ وحش کشور در حالت جنگ ممکن سوریه، فلسطین و یاهم کدام جای دیگر باشد، دست بدست می‌گردد.» این نهاد گفته است که وضعیت شیرهای باغ وحش خوب و مناسب است و تصاویر نشر شده حقیقت ندارد.

 هم‌زمان مسوولان در باغ وحش کابل می‌گویند که تصاویر نشر شده در شبکه‌های اجتماعی از باغ وحش کابل نبوده و از شیرهای موجود در آن‌جا به‌شکل درست نگهداری می‌شود.

کاربران با نشر این تصاویر از کارکرد باغ وحش کابل انتقاد کرده‌اند. اکنون مسوولان در باغ وحش کابل می‌گویند که تصاویر نشر شده مربوط شیرهای این باغ وحش نیست و تصاویر جعلی به آن نسبت داده شده است.

پیش از این نیز یک قلاده شیر در باغ وحش کابل به‌دلیل جنگ‌های داخلی در قسمت صورت زخم برداشت و سرانجام در اواخر حکومت طالبان جان داد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن