سفر معین ارشد امنیتی وزارت داخله به هرات

۸صبح، هرات: عبدالصبور قانع، معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله در سفر به هرات، بر استفاده از تمام ظرفیت نیروهای امنیتی برای ضربه‌زدن به “دشمن” و از بین بردن عوامل ناامنی پافشاری کرده است.

دفتر رسانه‌های والی هرات، با نشر خبرنامه‌ای می‌گوید این مقام ارشد امنیتی در دیدار مشترک با والی و مقام‌های نظامی هرات، بر افزایش هم‌آهنگی میان نظامیان کشور، برای از بین بردن عوامل ناامنی تاکید کرده است.

خبرنامه می‌افزاید معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله، برنامه‌ریزی برای اجرای فرمان رییس‌جمهور در “سرکوب هراس‌افگنان” و بررسی عمل‌کرد نیروهای امنیتی را، مهم‌ترین اهداف سفرش به هرات عنوان کرده است.

به نقل از خبرنامه، سیدوحید قتالی والی هرات، در جلسه‌ی مشترکی با مسوولان ارشد امنیتی زون غرب، اراده آنان برای شکست دشمن را ستایش کرده و افزوده است، مردم با تمام قوت از نیروهای امنیتی کشور پشتی‌بانی می‌کنند.

معین ارشد امنیتی وزارت داخله، در حالی به هرات سفر می‌کند که مردان تفنگ‌دار صبح روز سه‌شنبه، سی‌ام ثور، بر یک پاسگاه نیروهای پولیس ملی در ولسوالی «انجیل» هرات حمله کردند. در این رویداد یک نیروی پولیس و دو فرد حمله‌کننده جان باختند و یک تن دیگر زخم برداشت.

به دنبال فرمان رییس‌جمهور در مورد آماده‌گی نیروهای امنیتی برای آغاز حملات تهاجمی بر مواضع “هراس‌افگنان”، تحرکات طالبان نیز افزایش یافت و روز دوشنبه، ولایت غزنی گواه یک حمله‌ی انتحاری طالبان بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن