کمیسیون مستقل انتخابات: نتایج انتخابات ریاست جمهوری به زودی اعلام می‌شود

۸صبح، کابل: مسوولان در کمیسیون مستقل انتخابات می‌گویند، گزارش ریاست دارالانشای این کمیسیون در مورد نتایج انتخابات ریاست جمهوری، مورد تایید رهبری کمیسیون قرار گرفته و شام امروز پنج‌شنبه، ۲۱ قوس، قرار است اعضای کمیسیون انتخابات در مورد زمان اعلام نتایج تصمیم بگیرند.

میرزامحمد حق‌پرست، از سخنگویان کمیسیون مستقل انتخابات، به ۸صبح گفت، با آنکه پیش از این برای چندین بار گزارش اعلام نتایج از سوی دبیرخانه به رهبری کمیسیون انتخابات ارایه شده بود اما نظر به دلایل «تخنیکی» از سوی اعضای کمیسیون رد شده بود.

با این حال او گفت که ریاست دبیرخانه این کمیسیون پس از رفع مشکلات بار دیگر این گزارش را در اختیار رهبری کمیسیون قرار داد و اعضای کمیسیون انتخابات این بار گزارش را تایید کرده‌ا‌ند. او گفت که حالا قرار است که رهبری کمیسیون در مورد زمان اعلام نتایج تصمیم بگیرند و به زودی نتایج انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌شود.

آقای حق‌پرست اما مشخص نساخت که قرار است نتایج قسمی و یا هم نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری از سوی کمیسیون انتخابات اعلام شود.

این درحالی‌ست که پیش از این عبدالله عبدالله، از نامزدان معترض، نسبت به اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری مخالفت کرده و گفته بود که آن را نمی‌پذیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن