تجلیل از برد تیم کرکت در کشورهای مختلف – طنز

آسترالیا: پس از برد تیم آسترالیا، مردم این کشور کمافی‌السابق هم‌دیگر را به آغوش می‌گیرند، پیاله‌های شیشه‌ای را بهم می‌زنند و خوشحالی خود را با خوش بودن ابراز می‌کنند.

 

هند: مردم به جاده‌ها می‌ریزند و داد می‌زنند، موترها بوق می‌زنند، ستاره‌های بالیود در تویتر پیام تبریکی می‌دهند و با چند تجاو‌ز جنسی بر زنان برنامه به پایان می‌رسد.

 

پاکستان: مردم رقص می‌کنند، بیرق پاکستان را در هوا تکان می‌دهند، اردو می‌گویند و برنامه با دو انفجار انتحاری در کابل و جلال آباد به پایان می‌رسد.

 

انگلیس: مردم انگلیس قلباً از برد تیم‌شان خوشحال می‌شوند اما نمی‌توانند این خوشحالی خود را بدلیل حضور پررنگ و گسترده برادران بنگلادیشی، پاکستانی، هندی و آفریقایی در لندن ابراز کنند. اگر هوا خوب بود، هواداران تیم کرکت به بهانه آفتاب به پارک می‌روند و در گوش هم‌دیگر تبریکی می‌گویند و خوشحال می‌شوند. اگر هوا ابری بود خوشحالی را در درون خود خفه می‌کنند و به مشکل برگزیت فکر می‌کنند.

 

ویست‌اندیز: چون ویست‌اندیز کشور نیست، مردم اصلاً نمی‌فهمند چرا تیم دارند و کی‌ها به نماینده‌گی از آن‌ها بازی می‌کنند. تیم ویست‌اندیز تنها تیم جهان است که اگر ببازد و یا ببرد بجز خود بازیکنان این تیم هیچ‌کس خوشحال یا خفه نمی‌شود.

 

افغانستان: اگر تیم افغانستان به پیروزی برسد، مردم شلیک هوایی می‌کنند که بر اثر آن هفتاد نفر مجروح می‌شوند، شش نفر بسوی او می‌شتابند، یک ولسوالی و دو پسته پولیس سقوط می‌کند، پولیس هشتاد نفر را به جرم سرقت مسلحانه، خرید و فروش مواد مخدر، بچه‌بازی و فروش دواهای تاریخ‌تیرشده بازداشت می‌کند، تنش قومی بالا می‌گیرد و کشور بر لبه پرتگاه می‌رود. پس از دو روز دولت هیئت صلح تشکیل می‌دهد تا تنش میان شلیک‌کننده‌ها و شلیک‌شنونده‌ها را کم کند. سفارت آمریکا و نیروهای ناتو از مردم می‌خواهند تا به دیدگاه هم‌دیگر احترام بگذارند. نماینده‌های دو طرف در قطر دیدار می‌کنند و به نتیجه نمی‌رسند. در این وسط یک اتفاق دیگر می‌افتد که فکر مردم مشغول آن می‌شود و تنش خود به‌خود کم می‌شود.  

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن