اشرف غنی وارد فاریاب شد

۸صبح، کابل: ‌ محمداشرف غنی رییس جمهوری کشور، به منظور دیدار با آسیب دیده‌گان سیلاب‌های اخیر در ولایت فاریاب، صبح امروز پنج‌شنبه، ۲۲ حمل، وارد شهر میمنه مرکز این ولایت شد.

آن طوری که  در خبرنامه‌ای ارگ آمده است، رییس جمهور غنی در جریان این سفر ضمن گشایش پروژه‌های عام‌المنفعه، با اقشار مختلف مردم ولایت فاریاب دیدارهای جداگانه خواهد داشت.

شاه‌حسین مرتضوی، از سخنگویان ارگ ریاست جمهوری گفته است که آقای غنی تاکنون ۷۰ سفر ولایتی و ۷۴ سفر خارجی داشته است و در این مدت ۳۶ بار به قول اردوهای کشور سفر کرده است.

آقای غنی به دلیل آنچه که افتتاح پروژه‌ها و بررسی وضعیت امنیتی و اجتماعی ولایات عنوان می‌شود، در دو سال اخیر سفرهای ولایتی زیادی انجام داده است.

سفرهای ولایتی رییس جمهور غنی اما از سوی رقیبان سیاسی‌اش بیشتر فعالیت‌های کمپینی و گرفتن آماده‌گی‌ برای انتخابات ریاست جمهوری سال جاری عنوان شده است.

با این حال همزمان با سفر رییس جمهور به فاریاب، گزارش‌های تاییدناشده‌ای وجود دارد که شماری از باشنده‌گان ولایت فاریاب به دلیل عملی نشدن وعده‌های رییس جمهور، دست به اعتراض زده‌اند.

از سویی هم  از روز گذشته بدین سو، شمار زیادی از ترک‌تباران به ویژه باشندگان ولایت فاریاب در شبکه‌های اجتماعی از عملی نشدن وعده‌های رییس جمهور به شدت انتقاد کرده و سفر او را به فاریاب کمپاین انتخاباتی خوانده‌اند.

دکمه بازگشت به بالا