عذرخواهی از فضیله حورزاده؛ عضویت او در تیم ملی باولینگ حفظ شد

۸صبح، کابل: کمیته ملی المپیک اعلام کرد که عضویت فضیله حورزاده، کسی که به جرم «بدحجابی» از یک سال فعالیت ورزشی محروم شده بود، دوباره در تیم ملی باولینگ حفظ شده است.

 کمیته ملی المپیک با نشر خبرنامه‌ای اعلام کرده است: «مشکل و سوءتفاهم فدراسیون ملی باولینگ افغانستان حل شد.» این نهاد هم‌چنان تصریح کرده است که از بانو حورزاده معذرت‌خواهی شده است.

طبق اعلام کمیته ملی المپیک، روز سه‌شنبه، دهم جدی، نشستی به همین مناسبت با حضور حفیظ‌الله ولی رحیمی، رییس کمیته ملی المپیک، روبینا جلالی، معاون کمیته بانوان المپیک و نماینده مردم در مجلس نماینده‌گان، هیاتی از رهبری فدراسیون باولینگ و فضیله حورزاد، عضو تیم ملی باولینگ، برگزار شد.

این نهاد گفته است: «در این نشست پس از استماع توضیحات ورزشکار فدراسیون باولینگ [فضیله حورزاده] از وی معذرت‌خواهی کرده و فیصله شد که عضویت ایشان در تیم ملی باولینگ حفظ می‌باشد.»

پیش‌تر فضیله حورزاده از سوی فدراسیون باولینگ به دلیل آن‌چه «بدحجابی» او در خارج از کشور در جریان یک مسابقه خوانده شد، برای یک سال از عضویت در این فدراسیون محروم شده بود. بانو حورزاده در مخالفت با این تصمیم گفته بود که «بدحجاب» نبوده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن