نامه جوابیه

خدمت‌ اداره محترم روزنامه۸صبح!

چندی پیش روزنامه وزین ۸صبح گزارشی را تحت عنوان «فروش آنلاین تقویت‌کننده‌های جنسی؛ داروهای جنسی سودمند اند یا مضر؟» با قلم حسیب بهش در شماره ۳۲۷۴ به تاریخ ۲۳ جدی ۱۳۹۸ به نشر رساند.

نخست این‌که برای تهیه این گزارش هیچ نوع اطلاع قبلی نه ازطریق شما و نه از طریق مراجع رسمی به این فابریکه مواصلت نورزیده است و گزارش بدون هم‌آهنگی و اطلاع شرکت پیور هربل به نشر رسیده است.

فابریکه تولید ادویه گیاهی «پیورهربل» مدت شش سال می‌شود که راجستر وزارت محترم صحت عامه افغانستان بوده و در بخش تولید ادویه گیاهی زیر نظارت ریاست محترم فارمسی فعالیت دارد. تمام محصولات تولیدی این فابریکه بعد از تأییدی کمیته محترم گیاهی زیر نظر استاد پوهاند محمد‌نسیم صدیقی، رییس پوهنزی فارمسی پوهنتون کابل، ترکیب می‌گردد، بعداً نمونه آن جهت آزمایش‌های بعدی به یکی از لابراتوارهای معتبر کشور هندوستان جهت تعیین کیفیت وعوارض جانبی رسماً از طریق ریاست محترم فارمسی ارسال می‌گردد. بعد از تأییدی کیفیت و فاقد بودن عوارض جانبی، این فابریکه اجازه عرضه محصولات خویش را به بازار دارد.

گزارش نشر شده شما محصول این فابریکه را در کنار محصولاتی قرار داده که بعضی از اشخاص استفاده‌جو بدون داشتن آدرس مشخص از طریق صفحات مجازی دست به فروش چنین محصولات می‌زنند که این محصولات اکثراً از طریق قاچاق به بازارهای کشور به مقادیر نامشخص وارد می‌گردد، غیر‌قانونی به قیمت چندین برابر به دسترس هموطنان ما قرارمی‌گیرد.

ازاین‌که نشر گزارش شما راجع به دوا‌های تقویت جنسی، محصول این فابریکه را که راجستر وزارت صحت عامه می‌باشد در کنار محصولاتی که فاقد هرنوع سند رسمی و آدرس مشخص به فروش می‌رسد قرارداده، تبصره‌های منفی شک و تردید‌هایی در بین استفاده‌کننده‌گان محصولات این فابریکه ایجاد نموده، ازمسوولین محترم نشریه۸صبح که یک نشریه پر‌طرف‌دار در ضمن انعکاس‌دهنده واقعیت‌های جامعه می‌باشد، خواهشمندیم تا باتصحیح گزارش خویش جوابیه شرکت پیور هربل را به نشر رسانده ممنون سازید تا بهانه‌ای باشد برای تولیدات بهتر و عرضه خدمات بهتر در چوکات قانون وزارت محترم صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان.

با ابراز امتنان

فابریکه تولید ادویه گیاهی پیورهربل

دکمه بازگشت به بالا
بستن