یک زن و شوهر به اتهام قتل «ارجیت سنگ» بازداشت شدند

۸صبح، کابل: وزارت امور داخله از بازداشت یک زن و شوهر به اتهام اختطاف و قتل «ارجیت سنگ» خبر داد.

ارجیت سنگ در چهاردهم حوت سال گذشته از ساحه دشت برچی از مربوطات ناحیه سیزدهم شهر کابل اختطاف و پس از آن در منطقه دوغ‌آباد از مربوطات ناحیه هفتم همین شهر کشته شد.

نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت امور داخله روز سه‌شنبه، بیست‌وچهارم ثور در صحبت با ۸صبح گفت که در پیوند به این رویداد یک زن و شوهرش بازداشت شده‌اند. آقای رحیمی گفت که افراد بازداشت شده در تحقیقات ابتدایی به جرم‌شان اعتراف کرده‌اند. به گفته رحیمی، پرونده افراد بازداشت پس از تکمیل تحقیقات پولیس به لوی‌سارنوالی سپرده می‌شود.

بر اساس معلومات وزارت داخله، زن دخیل در این قضیه از ناحیه سیزدهم شهر کابل در دهم ماه حمل بازداشت شده است. هم‌چنان شوهر این زن در هژدهم ماه جاری از ولایت بغلان از سوی نیروهای امنیتی گرفتار گردیده است.

 هر چند وزارت امور داخله گفته است که جسد ارجیت سنگ را پس از آن که نیروهای امنیتی از ناحیه هفتم شهر کابل یافته‌اند، به خانواده‌اش سپرده‌‌اند، اما خانواده ارجیت سنگ گفته است که جسد او بدون در جریان قراردادن آن‌ها به خاک سپرده شده است. خانواده ارجیت سنگ روز دوشنبه جسد او را از قبر بیرون کشیده و با پیروی از مناسک مذهبی خودشان، آن را سوزانیدند.

دکمه بازگشت به بالا