اجرای نمایش موزیکال یک خواننده مشهور کوبایی در لندن آغاز شد

نخستین اجرای نمایش موزیکال «روی پاهای خودت» در لندن که با الهام از زنده‌گی شخصی و دست‌آوردهای هنری «گلوریا استفان» خواننده مشهور کوبایی شکل گرفته، با استقبال زیادی از سوی تماشاگران انگلیسی همراه شد.

به گزارش صدای امریکا، در این برنامه که در تالار مجلل «کالسیوم» لندن ترتیب یافت، گلوریا استفان نیز حضور داشت و به درخواست بازیگران و تماشاگران روی صحنه رفت و به هنرنمایی پرداخت. او در اواخر برنامه همراه با «کریستی پریدز» هنرمندی که در این نمایش موزیکال نقش او را بازی می‌کند، یکی از قطعات را به صورت مشترک اجرا کردند.

پس از پایان اجرای موفقیت‌آمیز «روی پاهای خودت» در برادوِی، که هزاران تماشاگر داشت، این نمایش حالا در سایر کشورهای جهان به روی صحنه می‌رود.

برنامه لندن آغازگر تور این نمایش در بریتانیا بود که تا پایان ماه اپریل سال آینده میلادی ادامه خواهد داشت.

گلوریا استفان از ستاره‌های بزرگ موسیقی لاتین است و دست‌آوردهای ارزنده‌ای در کارنامه هنری دارد و همراه با همسرش «امیلیو استفان» موفق به دریافت ۲۶ جایزه «گرمی» شده است.

به گفته گلوریا استفان، این نمایش موزیکال در آینده نزدیک به صورت یک فلم سینمایی تولید خواهد شد و او پس از موفقیت‌های اخیر فلم‌های موزیکال، کار روی این پروژه را به صورت جدی آغاز کرده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن