ورزش در هفته ای که گذشت

رزمی کاران نیو فول کانتکت
با نایب قهرمانی برگشتند
ملی پوشان نیو فول کانتکت کاراته کشور از رقابت های بین المللی نیو فول کانتکت کاراته که از تاریخ ۵ تا ۶ عقرب در شهر دوشنبه تاجیکستان با شرکت شش کشور برگزار شده بود با کسب دو مدال طلا، سه نقره و یک برونز به نایب قهرمانی رسیدند.

تیم میزبان عنوان قهرمانی را به نام خود اش رقم زد و ایران در جایگاه سوم ایستاد. تیم ملی نیوفول کانتاکت کاراته کشور با ترکیب شش ورزشکار و یک مربی در این رقابت ها شرکت نموده بود.

بهترین های آشی هارا کاراته کشور برگزیده شدند
ششمین دور رقابت های گزینشی آشی هارا کاراته که از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ عقرب در سالون ورزشی کمیته ملی المپیک با شرکت بیشتر از ۳۰۰ ورزشکار از ۱۷ ولایت در رده های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شده بود، با گزینش ورزشکاران برتر به فرجام رسید و در هر رده ۲۷ ورزشکار عضویت تیم ملی آشی هارا کاراته را به دست آوردند.  

مبارزه برای پیراهن تیم ملی والیبال آغاز شده است
رقابت های گزینشی والیبال برای تیم ملی روز سه شنبه ۱۴ عقرب با شرکت کلپ های شهر کابل و ورزشکاران ۱۶ ولایت، در شهر کابل از طرف فدراسیون والیبال کشور آغاز شد. در فرجام این رقابت ها که در دو گروه به شیوه ی لیک برگزار گردیده، برنده های هر دو گروه به دور نهایی راه می یابند و برای کسب قهرمانی مقابل هم صف آرایی می کنند. همچنان ۳۲ ورزشکار برتر به رده های جوانان و بزرگ سالان به تیم ملی برگزیده می شوند.  

تکواندوی آی تی اف در رقابت های
دهه ی فجر به میدان می رود
ملی پوشان تکواندوی آی تی اف روز دوشنبه ۱۳ عقرب برای شرکت در رقابت های بین المللی دهه فجر به ایران رفتند. در ترکیب تیم هشت نفره تکواندو، چهار تن از بانوان نیز چانس خود را در این رقابت ها می آزمایند. رقابت های بین المللی فجر در رشته تکواندوی آی تی اف دیروز با شرکت ورزشکاران کشورهای افغانستان، ایران، پاکستان و نیپال آغاز شد.

دکمه بازگشت به بالا