ورزش در هفته ای که گذشت

رقابت های فوتسال در کابل برگزار شد
رقابت های گزینشی فوتسال کلپ های شهر کابل صبح روز دوشنبه در جمنازیوم کمیته ملی المپیک آغاز گردید. در نخستین بازی این رقابت ها تیم های دانشگاه پولیتخنیک و مشعل با هم رقابت نمودند که در فرجام دانشگاه تعلیم و تربیه با نتیجه ۶ مقابل ۲ به پیروزی رسید. در دیدار بعدی میوند ۴ مقابل صفر تیم مهاجر را مغلوب ساخت و تیم اردو ۵ مقابل ۲ عقاب را از پیش رو برداشت. در این رقابت ها ۲۰ تیم فوتسال شهر کابل در ۶ گروپ با هم رقابت می نمایند. بر بنیاد گفته های آقای محمد فهیم ناعم، مسوول کمیته فوتسال کشور، این رقابت ها به هدف شناسایی و گزینش بهترین های فوتسال راه اندازی شده است و تیم هایی که به قهرمانی و نایب قهرمانی برسند، به لیگ برتر صعود و دو تیم قعر جدولی به گروه پایین تر سقوط می کنند.


ملی و نگاه برای قهرمانی لحظه شماری می کنند
تیم های فوتسال تلویزیون نگاه و تلویزیون ملی که به مرحله ی پایانی رقابت های فوتسال جام رسانه ها صعود کرده اند برای دیدار نهایی لحظه شماری می کنند. این دیدار که دو تیم قدرتمند برای آن لحظه شماری می کنند، پیش از چاشت فردا جمعه در جمنازیوم کمیته ملی المپیک برگزار می شود. نخستین رقابت های فوتسال جام رسانه ها در ماه قوس با شرکت ۲۰ تیم فوتسال رسانه های شنیداری، دیداری و چاپی داخلی و خارجی آغاز شده بود.
ملی پوشان دست خالی بر نگشتند
ملی پوشان هندبال کشور که چندی پیش برای انجام بازی های دوستانه به تاجیکستان رفته بودند، با دست پر به وطن برگشتند. بر بنیاد گفته های آقای محمد یوسف نیازی رییس فدراسیون هندبال، تیم هند بال کشور  تیم بدخشان را با نتیجه ۲۵ مقابل ۱۶ شکست داد، بر تیم دوشنبه ۲۸ مقابل ۱۳ غالب گردید و تیم ملی تاجیکستان را با نتیجه ۲۵ مقابل ۲۱ از پیشرو برداشت.

 

دکمه بازگشت به بالا