ورزش در هفته ای که گذشت

دور پنجم فوتسال جام رسانه ها با صعود هشت تیم برتر پایان یافت
در بازی هفته پنجم رقابت های فوتسال جام رسانه ها، که روز جمعه در سالون ورزشی کمیته ملی المپیک برگزار شد، تیم های تلویزیون نگاه، طلوع ب، تلویزیون ملی، هفته نامه ورزشکاران، آژانس خبری پژواک، شورای ملی الف، پرس تی وی و تمدن ب از سد حریفان شان گذشتند. در نخستین بازی تلویزیون نگاه در یک بازی پرگول ۱۱ مقابل ۱ تلویزیون نور را شکست داد. طلوع ب ۳ مقابل صفر راه فردا را کنار زد. تلویزیون ملی ۹ مقابل صفر آژانس خبری روز را مغلوب نمود. هفته نامه ورزشکاران ۳ مقابل صفر بر تلویزوین سبا به برتری دست یافت. آژانس خبری پژواک ۱۰ مقابل ۳ شورای ملی ب را مغلوب ساخت. شورای ملی الف ۸ مقابل ۴ کلید گروپ را از پیشرو برداشت و پرس تی وی با نتیجه ۳ مقابل صفر بر هفته نامه من و تو به پیروزی رسید و تمدن ب ۳ مقابل صفر بر تلویزیون آریانا غالب گردید.

همچنان در پایان این دیدارها تیم های تمدن ب و طلوع الف از گروه اول، شورای ملی الف و آژآنس خبری پژواک از گروه دوم، تلویزیون ملی و روزنامه راه نجات از گروه سوم و طلوع ب و تلویزیون نگاه از گروه چهارم به عنوان هشت تیم برتر به دور بعدی صعود نمودند.

چهار برنده سه امتیاز، چهار بازنده صفر
رقابت های گزینشی والیبال زنان روز یکشنبه در سالون کمیته ملی المپیک برگزارشد. نخستین روز این رقابت ها با پیروزی تیم های اتصالات، سره میاشت، شهرداری کابل و شبکه زنان آغاز شد. تیم اتصلات ۳ مقابل صفر تیم دانشگاه تعلیم و تربیه کابل را شکست داد. سره میاشت ۳ مقابل صفر از سد صوفی کلپ گذشت. شهرداری کابل و شبکه زنان هم با نتایج ۳ مقابل صفر تیم های حلیمه سنگر و نسوان بی بی مهرو را مغلوب نمودند.
در این رقابت ها هشت تیم از شهر کابل شرکت دارند و به سیستم لیک در دو گروه با هم رقابت می نمایند.
تیم های اتصالات، دانشگاه تعلیم و تربیه، صوفی کلپ و سره میاشت در گروه الف و تیم های شهرداری کابل، شبکه زنان، نسوان بی بی مهرو و حلیمه سنگر در گروه ب با هم رقابت می کنند. بر بنیاد گفته های آقای صوفی عبدالحمید، رییس فدراسیون والیبال کشور این رقابت ها به منظور شناسایی بهترین ورزشکاران در رده های بزرگ سالان و جوانان تیم ملی راه اندازی شده است.

ملی پوشان هندبال راهی تاجیکستان شدند
ملی پوشان هندبال کشور روز شنبه برای شرکت در رقابت های هندبال که قرار است با شرکت تیم هایی از کشورهای ازبکستان، تاجیکستان و افغانستان در شهر دوشنبه  پایتخت تاجیکستان، برگزار شود، راهی تاجکستان گردیدند. تیم هندبال کشور با ترکیب ۱۳ ورزشکار، دو مربی و یک داور به این رقابت ها اعزام شده است.

بهترین های مشت زنی برگزیده شدند
رقابت های گزینشی مشت زنی با گزینش بهترین مشت زنان در ترکیب تیم منتخب جوانان به فرجام رسید. این رقابت ها که روز دوشنبه هفته گذشته با شرکت ۲۳۰ ورزشکار ۱۸ و ۱۹ ساله از کلپ های مشت زنی شهر کابل برگزار گردیده بود و روز شنبه ۷ جدی با گزینش ۲۶ تن به تیم منتخب جوانان پایان یافت.

دکمه بازگشت به بالا