هالیوود را چه کسانی کنترول می‌کنند؟

در زندگی‌ام هیچ وقت به این اندازه از نتایج یک نظرسنجی آشفته نبوده‌ام. تنها ۲۶ درصد از امریکای های امروزه بر این باور هستند که «صنعت سینما و تلویزیون امریکا توسط یهودی‌ها اداره می‌شود» که این عدد از ۵۰ درصدی که در سال ۱۹۶۴ بود، کمتر شده است. افرادی که ماه گذشته این نظرسنجی را منتشر ساختند، این شماره‌ها را یک پیروزی برعلیه تصور قبلی می‌دانند. در حقیقت، نظر سنجی این را می‌رساند که امریکا چقدر دست و پا بسته و ناتوان است و این یهودی‌ها هستند که هالیوود را می‌گردانند.
عمق نفوذ یهودی‌ها در هالیوود چقدر است؟ چند هفته پیش مدیر استدیویی یک صفحه کامل اعلان را از روزنامه لس آنجلس تایمز بیرون کشید تا ادعا کند که صنف بازیگران امریکا به حقوق و مزایای خود رسیده‌اند.

این نامه ی سرگشاده توسط اسامی زیر به امضا رسیده بود: مدیر اجرایی پیتر چرنین (یهودی)، سرپرست شرکت پارامونت براد گری(یهودی)، مدیر اجرایی رابرت ایگر (یهودی)، مدیر شرکت سونی پیکچرز مایکل لینتون (یهودی آلمانی)، سرپرست شرکت برادران وارنر(یهودی)، سرپرست اجرایی شرکت «سی بی اس» لزلی مونوز (یهودی و همچنین کاکایش اولین نخست وزیر اسراییل بود)، سرپرست شرکت»ام جی ام» هری سالون (یهودی) و مدیر اجرایی « ان بی سی» یونیورسال جف زاکر (یهودی). اگر هرکدام از برادران وینستون آن برگه را امضا کرده بودند، این گروه کامل نه تنها قادر به زیر و رو کردن تمام تشکیلات هالیوود، بلکه قادر به زیر و روکردن امریکا هم هستند. شخصی که آنها بنای تاختن را به او به خاطر آن اعلامیه گذاشته بودند، مدیر شرکت» اس ای جی» آلن روزنبرگ بود. شکوه ی سوزناک آنها از آن برگه این بود که توسط نماینده برجسته خود آنها، آری امانویل (یهودی با والدینی اسراییلی) در نشریه هوفینگتون پست که توسط اریانا هافینگتون (یهودی نیست و هیچ وقت هم در هالیوود کار نکرده است) اداره می‌شود، منتشر شده بود. حکمفرمایی کامل یهودی‌ها بر هالیوود مرا مجبور به مطرح کردن نام تمام آنها کرد که بر شش منصب درجه اول صنعت سینمای امریکا حکمران هستند. هنگامی که آنها را برای صحبت درباره  ی پیشرفت باورنکردنی شان فراخواندم، پنج تن از آنها از صحبت کردن با من سرباز زدند، که ظاهرا از این می‌ترسیدند که هویت یهودی‌شان فاش شود. ششمین نفر سرپرست « ای ام سی» بود که معلوم شد او هم یهودی است.
به عنوان یک یهودی مغرور، می‌خواهم امریکایی‌ها از این ماجرا باخبر باشند. بلی، ما هالیوود را کنترول می‌کنیم. بدون ما، شما فقط می‌توانید در طول روز از این کانال به این کانال و از سریال «باشگاه ۷۰۰″ به «دیوی و گولیث» سر بچرخانید. پس این وظیفه را بر خود لازم دانستم که امریکایی ها را دوباره متقاعد سازم که یهودی‌ها توسط راه انداختن کمپاین های برقرار کننده ارتباط با امریکایی ها، هالیوود را کنترول می‌کنند.  به این خاطر که ما این کار را به نحو احسن انجام می دهیم.‌‌ من چندین بار اشاره کرده‌ام که «هالیوود: در حال حاضر با داشتن بیشترین یهودی»، « هالیوود: از طرف مردمی که انجیل را برای شما آوردند» و «هالیوود: اگر شما از سینما و تلویزیون لذت می‌برید، پس کلا از یهودی‌ها خرسند هستید». من با سرپرست «ای دی ال» ایب فاکس‌من را که در سانتیاگو، چیلی بود، صحبت کردم. او در آنجا زمانی به من گفته بود که نترس، من از آن نازی های شکارچی نیستم. او تمام حرف من را (مبنی بر نظرسنجی ۲۶ درصد) انکار کرد و گفت که درصدی کسانی که هنوز بر این باور هستند که هالیوود توسط یهودی‌ها اداره می‌شود، بسیار بالا است. نظرسنجی» ای دی ال» نشانگر این است که ۵۹ درصد از امریکاییان بر این باور هستند که مدیران هالیوودی”برای بیشتر امریکایی‌ها از دین و مذهب و ارزش‌های اخلاقی حذر می کنند” و ۴۳ درصد بر این باور هستند که صنعت سرگرمی امریکا زیر نظر یک گروه سازمان یافته است که “دین و مذهب و ارزش‌های اخلاقی را در کشور ضعیف و نابود می سازد.”
فاکس‌من می‌گوید “عبارت یهودی‌ها هالیوود را کنترول می کنند، عبارت خطرناکی‌ است. حقیقت این است که یهودی‌های بی شماری در هالیوود مشغول به کار هستند. تمام هشت شرکت برجسته هالیوود توسط مدیران یهودی اداره می‌شوند. به نظر من یهودی‌ها در سینمای خلاقانه امریکا سهم بسزایی دارند”. من از حرف های فاکس‌من قدردانی می‌کنم. مهم نیست که امریکایی ها به این فکر بیافتند که ما خبرگزاری ها، هالیوود، وال استریت و یا حکومت را در دست داریم. مهم این است که ما سعی در رسیدن به همه ی آن ها را داریم.

 

دکمه بازگشت به بالا