طرح امنیتی کابل – طنز

تیوریسن‌های امنیت بلاخره بعد از این که نصف ملت تکه پاره شد، انترکانتیننتال شصت و هشت دفعه حریق شد، هفتاد و شش پایگاه نظامی مورد حمله قرار گرفت و طرح امنیتی خود را برای بهبود وضعیت پایتخت ارایه کردند. صفحه ۸شب هم از کانال‌های ارتباطی خود که البته به اندازه کانال‌های ارتباطی حقانی گسترده نیست، یک نقل از دستورات طرح امنیتی برای مسوولان امنیتی را به دست آورده که اینجا با شما در میان می‌گذارد:
دستور امنیتی: برای تامین امنیت شهر کابل و سرکوب دشمنان خون‌خوار و قسم خورده‌ی کشور از نیروهای امنیتی خواسته می‌شود تا مراتب آتی را در نظر بگیرند:
– انتحاری عبارت از کسی است که خود را انتحاری می‌کند. انتحاری با استشهادی فرق دارد. پس زمانی که با یک آدم مشکوک روبه‌رو شدید، از وی بپرسید که آیا او انتحاری است یا استشهادی. در صورتی که استشهادی بود، لطف کرده او را غرض نگیرید، بی آزار است. اگر زنده ماندید به وی بگویید که به خاطر فتوای انجنیر صاحب هر جا را دوست دارد استشهاد کند.
– افراد مسلح غیر مسوول را بازداشت کرده و خلع سلاح کنید. به یاد داشته باشید نفرهای حکمتیار صاحب از خود استند. اگر به بعضی غیر مسوول‌ها زور‌تان نرسید، دل خود را به این خوش کنید که یک روز زورتان خواهد رسید.
– انتحاری‌ها را قبل از این که به هدف برسند، از بین ببرید. معمولاً انتحاری‌ها خود را معرفی نمی‌کنند. بناً شما باید از یک شیوه بسیار زیرکانه استفاده کنید. از وی بپرسید که آیا او یک انتحاری است یا نه؟ در ۹۹ درصد مواقع این شیوه جواب نمی‌دهد، ولی ما راه دیگری نداریم.
– پوسته‌های سر سرک‌ها برای تلاشی و بازرسی موترها است. از آن به حیث منبع درآمد استفاده نکنید. ولی چون می دانیم شما اصلاً به این دستور‌، عمل نمی‌کنید، شما را به سر مادر‌های‌تان قسم می‌دهیم و باز هم چون می‌دانیم که در وضعیت فعلی مادر کیلویی چند شده، به شما فحش خواهر و مادر می‌دهیم. هرکس در پوسته‌ها موترها را توقف داده و پول می‌گیرد، هموتو هموتو.
– موترهای رنجر برای رسیدن به محل حادثه در زودترین فرصت است. لوازم خانه قوماندان را با موترهای باربری انتقال دهید. در ضمن تفنگ هم برای نبرد است، نه برای گرفتن سلفی بچه قوماندان.
– فلم‌های سیاه را از موترهای شیشه دودی حتماً دور کنید. معمولاً بیشتر تروریستان توسط همین موترها از یک‌جا به جای دیگر انتقال پیدا می‌کنند و در کنار آن بیشتر جنایت‌ها توسط همین موترهای شیشه دودی صورت می‌گیرد. لطفاً با دیدن یک عکس در شیشه جلو روی موتر، سلام نظامی نزنید.
با مراعات این نکته‌های امنیتی به زودی شهر کابل و دیگر شهرهای کشور، در امنیت و آرامش به سر خواهند برد و اگر خدای نکرده در امنیت به سر نبرند، نتیجه می‌گیریم که تروریستان متوجه طرح امنیتی ما نشده‌اند.

اشتراک گذاري با دوستان :