کامنت‌های زیـر عکس – طنز

- موسی ظفر

خانمی در فیس‌بوک عکس گذاشته و مردهای میهن شیران در پای آن نظرات نیک خود را ثبت کرده‌اند. حیف است اگر آدم این نظرات را ناخوانده از جهان برود.
داکتر متین حقیقت‌جو: خیلی عالی بانو. ماه روزه شما را خیلی لاغر کرده. کاش خداوند اجازه می‌داد چند روز روزه شما را من می‌گرفتم. ببین چشم‌هایت چقدر به کاسه سرت رفته. وای خدا!!
قاضی میرحکیم بدخشی: آقای خانم، این کار شما چیست؟ چرا در ماه موبارک رمضان که بندگای خدا روزه میگیره عکس خود را در فیسبوک بالا میکنی. باز چرا از کمر به بالا گرفتی. خو مکمل میگرفتی که قد و اندامت هم میامد.
صبغت الله عظیم‌یار: واقعاً که استعداد شما فوق‌العاد است بانو. گیسوان شما همان معجزه خداوند است که حضرت یوسف را از چاه بیرون کرد. از طرف من بیست نمره داری.
استاد عبدالحق اندراب‌پور: ههههه به نظرم که روزه نمی‌گیرید. لب‌های شما خیلی تر و تازه است. هههههه شوخی کردم. به دل نگیرید خدای نکرده.
خیال محمد جهان‌نما: تفففف بر شما اولاد بی پدر بی مادر. یک ضره تربیت خو داشته باشی. خود شما کافر استید بچای مردم را کافر میسازی. آمریکا ازمی خاطر د افغانستان آمده. تف تف
عقیل کنجکاو: همیشه سبز و خرم باشید بانوی گرامی. شما افتخار تاریخ کشور هستید. دست شما را می‌بوسم.
انجمن اندیشه کابل: سلام خانوم. چرا به زنگ جواب نمیتی؟ ایقه پوک گری سری وطندار خود خوب نیست.
عباس آزرده‌نفس: اگر بهشت در روی زمین است – همین است و همین است و همین است. شما واقعاً زیبا هستید. کاش این گل زیبا هیچ وقت پژمرده نشود. دست مادر جان را از طرف من ببوسید. خدا نگهدار.
بهجت خراسانی: نام خدا. خانه رفتی امشب خود را اسفنج کنی.
حاجی بهار آسمایی: شبهای لیله تول قدر است. اگر از خدا هیا نمیکونی از ریش سفید پدرمادر خود هیا کو او دختر پدرنالت. دختر شوروی.

اشتراک گذاري با دوستان :