پکیج‌های رمضانی رهنمای معاملات حاجی اشرف – طنز

- موسی ظفر

مشتریان محترم، جهت خرید هرنوع زمین هموار، کوه، فضا، رتبه‌های نظامی، مدال‌های دولتی و بست‌های وزارت خارجه به رهنمای معاملات حاجی اشرف مراجعه کنید و از قیمت‌های پایین لذت ببرید. پکیج‌های رمضانی ما قرار ذیل است:
پکیج یک، زمین‌های هموار با ۱۰۰ درصد تخفیف برای جنگ‌سالاران و ناقضین حقوق بشر:
انواع زمین‌های هموار در همه ولایات افغانستان موجود است که کافیست شما از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید و خط بیندازید. نیاز به پرداخت هیچ‌نوع پول ندارید. خواهرزاده خود را بفرستید که خط بکشد و کار ساخت‌و‌ساز را شروع کنید. رهنمای معاملات حاجی اشرف از شروع الی ختم پروژه امنیت شما و خواهرزاده شما را تامین می‌کند. از آنجا که به کمک خداوند در سال ۱۳۹۵ به اندازه هزار سال گذشته برق تولید کرده‌ایم، با تکمیل شدن پروژه، برق دولتی ۲۴ ساعته به‌صورت رایگان به خانه‌های شما توزیع می‌گردد.
*لطفاً در وقت خرید اسم خود را در لیست ناقضین حقوق بشر نشان دهید.
پکیج دو، زمین‌های هموار با ۹۰ درصد تخفیف برای دوستان:
رهنمای معاملات حاجی اشرف افتخار دارد که برای اولین بار زمین‌های هموار در ساحات مهم، از جمله در جوار میدان‌های هوایی و مراکز شهر را با قیمت ناچیز در اختیار دوستان خود قرار می‌دهد. شناسایی ساحه از شما، فروختن آن به نرخ رخت تنبان از ما.
*لطفاً در وقت خرید اسم خود را در لیست تمویل‌کنندگان کمپاین انتخاباتی حاجی نشان دهید.
پکیج سه، تپه‌های هوادار با ۲۰۰ درصد تخفیف برای مرده‌های هوادار: اگر یکی از اقارب شما در زمان حیات خود ریشه این کشور را از صد من خاک بیرون آورده و در آفتاب گذاشته تا برای ابد خشک شود، از این پکیج نگذرید. مرده خود را در یکی از تپه‌های قشنگ کشور دفن کنید و ضمن اینکه هیچ پولی بابت زمین تپه نمی‌پردازید، یک مقدار پول نقد از کود ۹۱ و یک رتبه جنرالی از رهنمای معاملات حاجی اشرف جایزه بگیرید.
*لطفاً در وقت خرید تپه، لیست ویرانی‌هایی را که آقای جنازه به بار آورده به مدیر املاک نشان دهید.
پکیج چهار، فضای صاف و بدون ابر با ۸۰ درصد تخفیف برای وکلا: اکنون شما می‌توانید فضای ولایتی را که از آن وکیل انتخاب شده‌اید با هشتاد درصد تخفیف به‌دست بیاورید. با به‌دست آوردن یک قطعه فضا، از کنترول ترافیک هوایی در ساحه مربوط به خود لذت ببرید. یکی از امتیازات بزرگ پکیج چهار این است که تمام طیاره‌های که از فضای شما عبور می‌کنند، مجبورند طبق تقسیم اوقات شما حرکت کنند. در این صورت شما هیچ‌گاهی پرواز خود را از دست نمی‌دهید.
*لطفاً در وقت خرید کارت وکالت خود را به مسوول توزیع فضا نشان دهید.
پکیج پنج، پست‌های دولتی خارج از بست با ۵۰ درصد تخفیف برای دوستان طارق جان و مریم جان: اگر از دوستان طارق غنی و مریم غنی هستید، پکیج پنج برای شما مثل کنده یخ در شهر جلال‌آباد است. با سپری نمودن یک امتحان تشریفاتی وارد پست‌های بلند در ارگ ریاست‌جمهوری شوید و از پول‌های باد‌آورده برای خود زندگی مجلل دست‌وپا کنید.
*لطفاً در مصاحبه با نکتایی و دریشی سیاه حاضر شوید و انگلیسی حرف بزنید.

اشتراک گذاري با دوستان :