تامین همکاری مردم و پولیس از طریق نقاشی

۸صبح، کابل: شماری از نهادهای فرهنگی با راه‌اندازی یک برنامه هنری از نیروهای پولیس ملی اعلام حمایت کردند.
کانون هنری-اجتماعی ققنوس و پرورشگاه میهن نوین، با برگزاری یک برنامه هنری زیر نام «شهروند و پولیس به روایت تصویر»، تصاویر نقاشی شده همکاری متقابل مردم و پولیس را به نمایش گذاشتند. این دو نهاد فرهنگی از مردم و نیروهای پولیس خواستند تا با هم‌دیگر همکاری متقابل داشته باشند.
براساس اعلامیه‌ای که توسط وزارت امور داخله منتشر شده، میترا فروغ از مسوولان کانون هنری-اجتماعی ققنوس، می‌گوید که همه شهروندان باید در نقش پولیس کار کنند تا یک جامعه امن و با ثبات به‌وجود آید.
انارکلی هنریار، عضو مجلس سنا نیز، در این برنامه به همکاری متقابل میان پولیس و مردم تاکید کرده گفت که در صورت ضرورت، وی حاضر است یک سرباز پولیس شود. خانم هنریار از مردم خواست تا با نیروهای پولیس همکاری نزدیک داشته باشند.
هم‌چنین عزیز رفیعی رییس مجتمع جامعه مدنی افغانستان نیز، می‌گوید که همکاری مردم و پولیس در تامین امنیت نقش مهم دارد. به گفته او، هرگاه مردم و پولیس با هم‌دیگر همکار باشند، جامعه امن و با ثبات خواهیم داشت.
در همین حال، صدیق صدیقی سخنگوی وزارت امور داخله، می‌گوید که نیروهای پولیس ملی در گذشته نیز بارها مورد حمایت مردم و نهادهای مدنی و فرهنگی کشور قرار گرفته و اعلام حمایت مردم باعث تقویت روحیه نیروهای پولیس ملی می‌شود.

اشتراک گذاري با دوستان :