تلاش فرگوسن برای برگرداندن رونالدو به اولد ترافورد

سرمربی سابق منچستر یونایتد هفته گذشته به مادرید سفر کرد تا رونالدو را برای بازگشت به یونایتد متقاعد کند.
بحث‌های پیرامون بازگشت رونالدو به یونایتد باز هم قوت گرفته است. سه‌شنبه گذشته فرگوسن در بخش وی‌آِی‌پی سانتیاگو برنابئو دیده شده بود. فرگوسن در کنار خورخه مندز، مدیر برنامه‌های رونالدو دیدار رئال مادرید و شالکه را تماشا کرد. به‌گفته منابع منچستر یونایتد پس از دیدار رونالدو و فرگوسن برای شام با یک‌دیگر بوده‌اند. بنابه گفته‌های همان منابع منچستر یونایتد می‌خواهد که در پایان فصل رونالدو را جذب کند و فرگوسن برای متقاعد کردن او به مادرید سفر کرده بود.
کریستیانو رونالدو پس از کسب سومین توپ طلای فوتبال خود در سال ۲۰۱۵ با افت فاحشی در رئال روبه‌رو بوده است و نتوانسته بازی‌های خوبی چون سال قبل نشان دهد.
از طرفی مهاجمان منچستر یونایتد در این فصل عملکرد بدی داشتند و همین باعث شده است تا منچستر یونایتد نتواند در بین تیم‌هایی که برای قهرمانی می‌جنگند چانس داشته باشد. سر آلکس فرگوسن که سفیر باشگاه منچستر یونایتد است می‌خواهد یکی از مهم‌ترین انتقالات فوتبال را انجام دهد و کریستیانو رونالدو را از رئال مادرید به منچستریونایتد برگرداند. این مربی اسکاتلندی درخواست یک شام مشترک در یک رستورانی در لندن را با این ستاره پرتگالی گذاشته است تا در این رستوران درباره پیوستن رونالدو به منچستر مذاکره کند.

اشتراک گذاري با دوستان :