صدرنشینی کریکت‌بازان افغانستان در مسابقات آسیایی

تیم ملی کریکت زیر ۱۶ سال افغانستان پس از گذشت دو بازی از رقابت‌های آسیایی این رشته ورزشی، در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها قرار گرفته است.
کریکت‌بازان افغانستان که موفق شده‌اند در دو دیدار برگزار شده خود در این رقابت‌ها با اقتدار از سد تیم‌های ایران و کویت بگذرند، با کسب این دو پیروزی و با کسب چهار امتیاز کامل بر صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها تکیه زده‌اند.
البته نکته قابل توجه در مورد تیم ملی کریکت ۱۶ سال افغانستان و صدرنشینی‌اش در این رقابت‌ها به مساله امتیازاتی است که به دوش‌های تیم ملی کشور باز می‌گردد، به‌گونه‌ای که این تیم توانسته است ۵۵۸/۵ امتیاز دوش را در این رقابت‌ها برجای بگذارد.
پس از تیم ملی کریکت افغانستان، تیم هانک کانگ قرار دارد که موفق شده است با دو پیروزی و با کسب ۴ امتیاز کامل، اما با تفاوت در امتیاز دوش‌ها در رده دوم این جدول قرار بگیرد.
ایران نیز در رده سوم این جدول حضور دارد، تیمی که مغلوب افغانستان شد، موفق شده است که یک پیروزی نیز به‌دست بیاورد، اما تیم‌های کویت و قطر با تحمل دو شکست در این رقابت‌ها، در قعر جدول پنج تیمی رقابت‌های آسیایی کریکت زیر سن ۱۶ سال قرار گرفته‌اند.
تیم ملی کریکت افغانستان که در دو دیدار گذشته خود، موفق به عبور از سد تیم‌های ایران و کویت شده، در سومین بازی خود به مصاف تیم قطر، میزبان این رقابت‌ها می‌رود.

اشتراک گذاري با دوستان :